بسمه تعالی

حجت الاسلام سید امیرحسین خداداد حسینی مدیر گروه فرهنگی تبلیغی النبا العظیم از تولید و انتشار کلیپ های کوتاه به ۵ زبان بمناسبت دهه ولایت و عید سعید غدیرخم خبرداد

حجت الاسلام سید امیرحسین خداداد حسینی

مدیر گروه فرهنگی تبلیغی النبا العظیم خبر داد:

به همت معاونت بین الملل و رسانه این گروه و مشارکت معاونت تبلیغ حوزه های علمیه، مجموعه کلیپ های کوتاه بمناسبت عید سعید غدیرخم باحضور کارشناسان حوزوی به زبان های فارسی، اردو، عربی، انگلیسی و ترکی آذربایجان تولید و تدوین گردید که در ایام دهه ولایت ۱۴۴۰ به تدریج از طریق صفحات و کانال های این گروه و رسانه و سایت های خبری و فرهنگی کشور منتشر خواهد.

در پایان از تلاش های حجت الاسلام توحیدی به جهت هماهنگی های لازم در تولید و تدوین این کلیپ ها کمال تشکر را دارم.

۱۳۹۸/۰۵/۲۰

بمناسبت عیدغدیرخم کلیپ های کوتاه به ۵ زبان توسط معاونت بین الملل گروه تبلیغی النبا العظیم منتشرمیشود

های ,گروه ,کلیپ ,النبا ,العظیم ,تولید ,کلیپ های ,تولید و ,های کوتاه ,النبا العظیم ,تبلیغی النبا ,تبلیغی النبا العظیم ,فرهنگی تبلیغی النبا ,گروه فرهنگی تبلیغی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

رویا موزیک|دانلود آهنگ جدید woorank اینورتر یاسکاوا mohsenchavoshi1 ilove-1919 خدمات و آموزش وردپرس-سئو postci تولیدی قابلمه گرانیتی رامیلا ... من هدایت شدم خدا شاهد/بار کج هم به منزلش گاهی سانگستان